WARKOCZ

Warkocz, ob. Strzelin

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Bystrzyca Kłodzka

15:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 02.06.2024: kursuje 10.III-2.VI w (7) oraz 1.IV, 1,3,30.V
15:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 08.12.2024: kursuje 1.IX-8.XII w (7) oraz 1,11.XI
15:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 25.08.2024: kursuje 9.VI-25.VIII w (7) oraz 15.VIII
 

Kłodzko

16:20
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
16:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.07.2024 - 14.08.2024: kursuje 1.VII-14.VIII
16:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.08.2024 - 31.08.2024: kursuje 15.VIII-31.VIII
16:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 30.06.2024: kursuje 9.VI-30.VI
18:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:13
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI oprócz 2-5.IV, 3-6.VI
18:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.06.2024 - 06.06.2024: kursuje 3.VI-6.VI
19:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
19:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
19:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
19:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
22:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
22:15
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
22:26
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
23:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
23:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
23:44
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Lichkov

08:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
08:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
08:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
08:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
08:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 13-14,20,22,25,27-29.III, 16,25.IV, 7.V
08:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
10:46
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:47
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
13:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
13:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
14:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
14:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
17:19
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
17:19
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
17:20
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
17:20
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
17:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
17:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
 

Międzylesie

15:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
15:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
15:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
21:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
21:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:18
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Rawicz

přes: Wrocław,
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
06:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
06:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
06:42
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
07:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
07:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
07:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
07:43
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
07:43
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
15:13
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
15:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
15:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
15:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 21-22.III, 11,25.IV
15:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 20.III, 3,17,22.IV
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
 

Strzelin

07:32
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
07:33
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
07:33
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:33
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
07:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
14:52
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
15:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
15:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
15:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.12.2023 - 07.06.2024: kursuje 11.XII-7.VI w pn-pt oprócz świąt
15:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
16:49
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-13.12.2024
  • nie kursuje w okresie 11.03.2024-07.07.2024
  • nie kursuje w okresie 13.07.2024-14.07.2024
  • nie kursuje w okresie 20.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
16:49
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.03.2024-07.06.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 24.06.2024-05.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 22.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 10.06.2024-21.06.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
20:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.12.2023 - 07.06.2024: kursuje 11.XII-7.VI w pn-pt oprócz świąt
20:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
20:23
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
 

Wrocław

04:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 10.VI-31.VIII w (1)-(6)
04:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 2.IX w (1)-(6)
04:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 11.III-8.VI w (1)-(6) oprócz 18-20,25.III, 5.IV, 3.V
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
05:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
05:51
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
06:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
06:13
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
06:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
06:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
06:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
06:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
06:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
06:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
06:42
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
06:42
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
07:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:05
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
07:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
07:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
07:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
07:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
07:43
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
07:43
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI w soboty, niedziele i święta
08:07
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.12.2023 - 07.06.2024: kursuje 11.XII-7.VI w pn-pt oprócz świąt
08:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
08:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
08:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
08:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
08:45
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
08:46
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
08:47
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
11:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI oprócz 25.III
11:59
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
12:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
13:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:46
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
14:46
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
14:46
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
15:13
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
15:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
15:30
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
15:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 21-22.III, 11,25.IV
15:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
15:47
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
15:47
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
15:47
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-13.12.2024
  • nie kursuje w okresie 11.03.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.03.2024-07.06.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 10.06.2024-21.06.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 08.07.2024-19.07.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 24.06.2024-05.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 22.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
18:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
20:32
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
20:32
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
20:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 08.06.2024: kursuje 10.III-8.VI
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt oprócz 20.III, 3,17,22.IV
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
 

Ziębice

04:37
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 22.VII-31.VII w pn-pt
04:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
04:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
04:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
04:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 19.07.2024: kursuje 10.VI-19.VII w pn-pt
11:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
12:00
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.12.2023 - 08.06.2024: kursuje do 8.VI
12:00
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
13:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
13:49
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 07.06.2024: kursuje 11.III-7.VI w pn-pt oprócz świąt
 

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů