Datum návratu
Skrýt mapu
o nás

teroplan.cz je celostátním a mezinárodním vyhledávačem dopravních spojení. Obsahuje aktuální jízdní řády vlaků a autobusů.

Informační servis teroplan.cz shromažďuje jízdní řády téměř 1000 dopravců z České republiky, Německa a Polska. Pomůže Vám naplánovat pohodlnou cestu vlakem, autobusem, MHD a kombinací různých druhů dopravy.

teroplan.cz Vám nabídne přímá spojení a pokud na dané trase taková spojení nejsou, bude Vás navigovat, kde nejlépe přestoupit. Vždy Vám napoví jednoduchý a komfortní přestup spojením meziměstské (vlakové a autobusové) dopravy s městskou. Náš informační servis poskytuje rovněž informace o zastávkových jízdních řádech.

Zanedlouho začne také on-line prodej vlakových a autobusových jízdenek. Na teroplan.cz si tak budete moci nejen naplánovat cestu, ale, například z pohodlí Vašeho domova, jízdenku přímo zakoupit.


Údaje o společnosti:
Teroplan S.A.
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
zapsaná v podnikatelském rejstříku Národního soudního rejštříku vedeném u Obvodního soudu pro Krakov – Centrum v Krakově, XII. Hospodářské oddělení Národního soudního rejstříku pod sp.zn. 000493001, DIČ: 5492295534,

základní kapitál: 1.735.193,00 PLN, splacen v plné výši.

Korespondenční adresa:
Teroplan S.A.
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków, Polsko
info@teroplan.cz

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů