Jízdní řády - BK BUS na trase Brno-Moravské Budějovice
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Brno - Rosice - Tetčice - Neslovice - Ivančice - Moravský Krumlov - Jamolice - Dukovany - Slavětice - Hrotovice - Račice - Myslibořice - Jaroměřice nad Rokytnou - Blatnice - Moravské Budějovice |