SOPOT,D.K.-AL.NIEPODLEGŁOŚCI

Sopot, ob. M. Sopot

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bielsko-Biała

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Sosnowiec, Katowice,
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Brno

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Katowice, Ostrava,
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
 

Budapest

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Sosnowiec, Katowice, Bielsko-Biała,
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Bydgoszcz

přes: Gdańsk,
06:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 14.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 24.VI.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 07.VII.2019, 01.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
přes: Gdańsk, Toruń,
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Elbląg

přes: Gdańsk,
06:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019
07:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
15:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019
přes: Gdańsk, Nowy Dwór Gdański,
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Gdańsk

05:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 21.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 04.VII.2019
06:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 14.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 24.VI.2019
06:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019
07:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
08:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019
09:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 07.VII.2019, 30.VI.2019, 23.VI.2019, 11.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 21.VII.2019, 14.VII.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 07.VII.2019, 01.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
11:27
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:47
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje od 8.07. do 24.08.
13:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:45
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 05.VII.2019, 28.VI.2019, 09.VIII.2019, 02.VIII.2019, 26.VII.2019, 19.VII.2019, 12.VII.2019
15:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019
15:20
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 10.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 04.VII.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 23.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 22.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 11.VII.2019
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
21:35
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • kursuje z niedzieli na poniedziałek
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 29.06 i 30.06
23:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 08.VIII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 06.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 26.VI.2019
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Gdynia

05:32
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z piatku na sobotę
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • nie kursuje 29.06 i 30.06 oraz 31.08.2019
  • kursuje w okresie ferii letnich
05:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 30.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
06:20
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 08.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 11.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 25.VI.2019, 30.VI.2019
06:34
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • KURS POSPIESZNY
08:26
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 02.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
08:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019
10:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
11:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 09.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 04.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 25.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019
12:50
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 11.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 24.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 28.VI.2019, 25.VI.2019, 09.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 26.VII.2019, 29.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 19.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 18.VII.2019, 12.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 17.VII.2019
15:45
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
17:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 11.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 10.VII.2019, 07.VII.2019, 30.VI.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 05.VII.2019, 04.VII.2019, 01.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 30.VII.2019, 21.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019
17:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
20:50
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 01.VII.2019, 02.VII.2019, 05.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 26.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 06.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 05.VIII.2019, 09.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019
21:35
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019, 29.VI.2019, 10.VIII.2019, 03.VIII.2019, 27.VII.2019, 20.VII.2019, 13.VII.2019
22:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 12.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 07.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 02.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019
23:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 04.VII.2019, 08.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019
23:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019
 

Gorzów Wielkopolski

přes: Gdańsk,
09:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 07.VII.2019, 30.VI.2019, 23.VI.2019, 11.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 21.VII.2019, 14.VII.2019
14:45
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 05.VII.2019, 28.VI.2019, 09.VIII.2019, 02.VIII.2019, 26.VII.2019, 19.VII.2019, 12.VII.2019
15:20
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 10.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 04.VII.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 23.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 22.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 11.VII.2019
 

Kalisz

přes: Gdańsk, Toruń,
21:35
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • kursuje z niedzieli na poniedziałek
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 29.06 i 30.06
 

Karwia

přes: Gdynia,
15:45
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
přes: Puck, Władysławowo, Ostrowo,
16:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje od 8.07. do 24.08.
16:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje od 8.07. do 24.08.
18:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Katowice

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź,
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Sosnowiec,
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Kudowa-Zdrój

přes: Gdańsk, Toruń, Poznań, Wrocław,
08:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019
 

Legnica

přes: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań,
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
přes: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra,
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 07.VII.2019, 01.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019
 

Łeba

přes: Gdynia,
05:32
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z piatku na sobotę
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • nie kursuje 29.06 i 30.06 oraz 31.08.2019
  • kursuje w okresie ferii letnich
06:20
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 08.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 11.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 25.VI.2019, 30.VI.2019
17:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 11.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 10.VII.2019, 07.VII.2019, 30.VI.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 05.VII.2019, 04.VII.2019, 01.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 30.VII.2019, 21.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019
17:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
 

Łódź

přes: Gdańsk, Toruń,
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Mława

přes: Gdańsk, Elbląg,
07:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Nowy Dwór Gdański

přes: Gdańsk,
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Olsztyn

přes: Gdańsk, Elbląg,
06:30
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019
15:10
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019
 

Orneta

přes: Gdańsk, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Godkowo,
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Ostrava

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Katowice,
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
 

Płock

přes: Gdańsk, Włocławek,
23:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 08.VIII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 06.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 26.VI.2019
 

Płońsk

přes: Gdańsk, Elbląg, Mława,
07:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Poznań

přes: Gdańsk, Bydgoszcz,
06:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 14.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 24.VI.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 07.VII.2019, 01.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 06.VII.2019
přes: Gdańsk, Toruń,
08:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019
13:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
přes: Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz,
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Praha

přes: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław,
06:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 14.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 24.VI.2019
přes: Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław,
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Puck

16:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje od 8.07. do 24.08.
16:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • Kursuje od 8.07. do 24.08.
18:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Słubice

přes: Gdańsk, Gorzów Wielkopolski,
14:45
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 05.VII.2019, 28.VI.2019, 09.VIII.2019, 02.VIII.2019, 26.VII.2019, 19.VII.2019, 12.VII.2019
 

Sosnowiec

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź,
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Toruń

přes: Gdańsk,
08:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019
13:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
21:12
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 26.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 02.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
21:35
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • kursuje z niedzieli na poniedziałek
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 29.06 i 30.06
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Warszawa

přes: Gdańsk,
05:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 21.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 04.VII.2019
přes: Gdańsk, Włocławek, Płock,
23:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 08.VIII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 06.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 26.VI.2019
přes: Gdańsk, Elbląg, Mława, Płońsk,
07:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Wien

přes: Gdańsk, Toruń, Łódź, Katowice, Ostrava, Brno,
18:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 28.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 27.VI.2019, 24.VI.2019, 23.VI.2019, 02.VII.2019, 01.VII.2019, 22.VI.2019, 03.VII.2019, 10.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 05.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 31.VII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 30.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 11.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019
 

Włocławek

přes: Gdańsk,
23:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 08.VIII.2019, 30.VII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 27.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 01.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 06.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 26.VI.2019
 

Wrocław

přes: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań,
06:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 30.VII.2019, 29.VII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 11.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 06.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 01.VIII.2019, 31.VII.2019, 13.VII.2019, 12.VII.2019, 11.VII.2019, 10.VII.2019, 14.VII.2019, 07.VII.2019, 06.VII.2019, 05.VII.2019, 09.VII.2019, 08.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 22.VII.2019, 21.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 23.VI.2019, 01.VII.2019, 30.VI.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 02.VII.2019, 25.VI.2019, 29.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 26.VI.2019, 24.VI.2019
přes: Gdańsk, Toruń, Kalisz,
21:35
TRAKO

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje z soboty na niedzielę
  • kursuje z niedzieli na poniedziałek
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 29.06 i 30.06
přes: Gdańsk, Toruń, Poznań,
08:15
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 02.VII.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 26.VI.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 12.VII.2019, 15.VII.2019, 16.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 24.VII.2019, 25.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019
13:55
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 30.VI.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 10.VII.2019, 01.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 05.VII.2019, 23.VI.2019, 24.VI.2019, 25.VI.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 29.VII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 20.VII.2019, 13.VII.2019, 14.VII.2019, 15.VII.2019, 08.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019
přes: Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Poznań,
23:40
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 29.VII.2019, 25.VII.2019, 26.VII.2019, 27.VII.2019, 28.VII.2019, 23.VII.2019, 24.VII.2019, 20.VII.2019, 21.VII.2019, 22.VII.2019, 25.VI.2019, 24.VI.2019, 22.VI.2019, 23.VI.2019, 05.VII.2019, 06.VII.2019, 07.VII.2019, 02.VII.2019, 03.VII.2019, 04.VII.2019, 30.VI.2019, 01.VII.2019, 26.VI.2019, 27.VI.2019, 28.VI.2019, 29.VI.2019, 16.VII.2019, 17.VII.2019, 18.VII.2019, 19.VII.2019, 15.VII.2019, 14.VII.2019, 10.VII.2019, 11.VII.2019, 12.VII.2019, 13.VII.2019, 08.VII.2019, 09.VII.2019, 06.VIII.2019, 07.VIII.2019, 08.VIII.2019, 04.VIII.2019, 05.VIII.2019, 30.VII.2019, 31.VII.2019, 01.VIII.2019, 02.VIII.2019, 03.VIII.2019, 09.VIII.2019, 10.VIII.2019, 11.VIII.2019
 

Zielona Góra

přes: Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań,
10:05
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 24.VI.2019, 23.VI.2019, 16.VII.2019, 15.VII.2019, 12.VII.2019, 14.VII.2019, 13.VII.2019, 10.VII.2019, 09.VII.2019, 11.VII.2019, 08.VII.2019, 07.VII.2019, 01.VII.2019, 04.VII.2019, 03.VII.2019, 05.VII.2019, 02.VII.2019, 26.VI.2019, 25.VI.2019, 28.VI.2019, 27.VI.2019, 30.VI.2019, 29.VI.2019, 01.VIII.2019, 03.VIII.2019, 02.VIII.2019, 05.VIII.2019, 04.VIII.2019, 28.VII.2019, 27.VII.2019, 30.VII.2019, 29.VII.2019, 31.VII.2019, 22.VII.2019, 24.VII.2019, 23.VII.2019, 26.VII.2019, 25.VII.2019, 21.VII.2019, 18.VII.2019, 17.VII.2019, 20.VII.2019, 19.VII.2019, 08.VIII.2019, 07.VIII.2019, 10.VIII.2019, 09.VIII.2019, 11.VIII.2019, 06.VIII.2019
 

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů